Výpis novinek

ZOBRAZIT NOVINKY
Zář
21

Oblíbená prodejní výstava knih se blíží!

Oblíbená prodejní výstava knih se blíží! Chcete být ve
Zář
19

VŠTE hostila prestižní mezinárodní konferenci ICPPCT se spíkry z celého světa

VŠTE hostila prestižní mezinárodní konferenci ICPPCT se spíkry z celého
Zář
14

Zveme vás na Dny otevřených dveří 8. a 22. listopadu

Zveme vás na Dny otevřených dveří 8. a 22.
Zář
11

Sportovní den na VŠTE

Sportovní den na VŠTE 26. září bude kampus VŠTE
Zář
08

Job days na VŠTE – najdi si vysněnou práci

Job days na VŠTE – najdi si vysněnou práci
Zář
07

Evropský týden udržitelnosti na VŠTE a aktivity v rámci ETUR_UNILEAD

Evropský týden udržitelnosti na VŠTE a aktivity v rámci ETUR_UNILEAD
Zář
04

V Základní škole VŠTE začal školní rok pro devatenáct prvňáků

V Základní škole VŠTE začal školní rok pro devatenáct

Strojírenství (bakalářský)

3D modelování, programování CNC strojů, navrhování strojních zařízení. To a mnohé další vás čeká na tříletém bakalářském oboru Strojírenství.

Pozemní stavby (bakalářský)

Na začátku studia vás čeká výběr specializace: Navrhování budov a Nosné konstrukce. Už od začátku se tak můžete věnovat naplno tomu, co vás baví.

Podniková ekonomika (bakalářský)

Obor Podniková ekonomika je pro vás ten pravý, pokud se zajímáte o podnikatelské prostředí, přemýšlíte do budoucna o založení vlastního podniku nebo sníte o kariéře na manažerské pozici.

Podniková ekonomika (magisterský)

Tento studijní program navazuje na bakalářský program Podniková ekonomika. Prohloubíte si v něm získané znalosti z oblasti řízení procesů souvisejících s podnikovým řízením a plánováním.

Pozemní stavby (magisterský)

Tento studijní program navazuje na stejnojmenný bakalářský program. Náplní studia je prohlubování získaných znalostí v oblasti navrhování, výstavby a využití budov.

Strojírenství (magisterský)

Tento studijní program navazuje na bakalářský program Strojírenství a reflektuje na nedostatek odborníků v oboru strojírenství a strojírenských technologických výrobních procesů.

Řízení lidských zdrojů (bakalářský)

Nenechte se zmást názvem oboru, i řízení lidských zdrojů stojí na hlubokých ekonomických znalostech. Na ty poté navazují komplexní znalosti a dovednosti v oblastí řízení lidských zdrojů a personální agendy.

Technologie a řízení dopravy (bakalářský)

Láká vás práce v odvětví dopravy? Studijní program Technologie a řízení dopravy vás připraví na pracovní pozice v dopravních i logistických podnicích.

Logistika (magisterský)

Tento obor vás připraví na pracovní pozice v dopravních, logistických a průmyslových podnicích. Po úspěšném absolvování studia zvládnete řídit celý dodavatelský řetězec.

Business analytik (bakalářský)

V důsledku probíhající digitalizace podnikových procesů jsou ze strany podnikové sféry požadováni specialisté schopní analyzovat, vyhodnocovat, standardizovat a optimalizovat podnikové procesy v souladu s nastavenými podnikovými cíli a obchodní strategií.

Znalectví (magisterský)

Studenti budou vstupovat s kompetencemi odpovídajícími jejich dosavadnímu odbornému zaměření: Podniková ekonomika. Znalostní zázemí a dovednosti pro výkon povolání znalce získají při studiu předkládaného programu.

Stále nejste rozhodnuti? 10+1 důvodů proč studovat VŠTE!