Studenti VŠTE Českých Budějovicích ze vzdálenějšího bydliště mají možnost během studia využít ubytovacího zařízení s celotýdenním provozem přímo v areálu školy. V současné době je k dispozici 54 lůžek v ubytovací části budovy D.

Koleje VŠTEUbytovací zařízení školy je v pavilonu D v 5. až 6. patře. V přízemí ve vstupní hale je recepce, místa k odpočinku a stánek s kávou.

Z chodby každého patra je vchod do předsíně obytné buňky se šatnovými skříněmi. Odtud se vchází do některého ze dvou dvoulůžkových pokojů a do koupelny se sociálním zařízením. Ve vybavení každého pokoje je psací stůl se židlemi, osobní skříňky, postele. V pokoji mohou mít studenti vlastní radiopřijímač,  a počítač s možností připojení k Internetu.

K dispozici je společná kuchyňka, v níž je vybavení, umožňující vaření a ohřívání jídel a nápojů či jejich chlazení: kuchyňská linka, sporák, chladnička, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí.

Noční klid je v době od 22.00 hodin do 6.00 hodin. Úklid pokojů, předsíní buněk, koupelen a WC si zajišťují studenti sami. Na recepci si mohou studenti vyzvedávat došlou poštu. Informovanost studentů je zajišťována prostřednictvím nástěnek, emailů a popřípadě na vývěsce informačního systému. Výměna ložního prádla probíhá 1x týdně (v určeném času). Přijímání návštěv je povoleno po domluvě na recepci v době od 6:00 do 22:00.

Cena ubytování je za řádně zapsaného studenta VŠTE  v AR 2022/2023 3200 Kč / měsíc. Tato částka musí být uhrazena nejpozději poslední den měsíce předcházejícího.

Studenti při předání pokoje platí kauci za ubytování ve výši 6 400 Kč, která se po ukončení ubytování v plné výši vrací, je-li pokoj předán v pořádku. V případě vzniku škody v pokoji a zapůjčeném inventáři bude ubytovanému vrácena kauce snížená o cenu způsobené škody.

Poplatek za použití automatické pračky je pro studenty 20 Kč za 1 použití/ 4 hod.. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Žádost o ubytování na koleji musí být vyplněna a odevzdána do 31. 7. aktuálního roku.

Na každý akademický rok musí být odevzdána nová žádost – student, který je přijat na kolej, na ni má nárok vždy jen na nadcházející akademický rok.

 

Kontakty – Okružní

Hlavní kontaktní osoba: Bc. Eva Šustrová

Další kontaktní osobyBc. Tereza Růžičková, Bc. Viktória Putoráková, Adéla Gajdošíková

Kancelář koleje:                 D recepce

Telefon:                               387 842 111

Kontakty – Nemanická

Úřední hodiny:  Po – Pá 7:00 – 15:30
Telefon: 380 070 222
Veronika Turinská

 

Další možnosti ubytování

Ubytovna Hochtief

V případě naplnění kapacity lůžek v areálu školy, ubytováváme naše studenty v pronajatém patře ubytovny Hochtief, kde máme k dispozici 40 lůžek.

Studenti mají na této ubytovně obdobné podmínky jako na koleji.

Více informací zde, nebo volejte na telefonní číslo 387 428 755.

Nabídku privátního ubytování naleznete na stránkách: 

http://www.espolubydleni.cz/podnajem-spolubydlici/ceske-budejovice

https://www.facebook.com/groups/BydleniCeskeBudejovice/?fref=ts