Studenti VŠTE Českých Budějovicích ze vzdálenějšího bydliště mají možnost během studia využít ubytovacího zařízení s celotýdenním provozem přímo v areálu školy. V současné době je k dispozici 54 lůžek v ubytovací části budovy D.

Koleje VŠTEUbytovací zařízení školy je v pavilonu D v 5. až 6. patře. V přízemí ve vstupní hale je recepce, místa k odpočinku a stánek s kávou.

Z chodby každého patra je vchod do předsíně obytné buňky se šatnovými skříněmi. Odtud se vchází do některého ze dvou dvoulůžkových pokojů a do koupelny se sociálním zařízením. Ve vybavení každého pokoje je psací stůl se židlemi, osobní skříňky, postele. V pokoji mohou mít studenti vlastní radiopřijímač,  a počítač s možností připojení k Internetu.

K dispozici je společná kuchyňka, v níž je vybavení, umožňující vaření a ohřívání jídel a nápojů či jejich chlazení: kuchyňská linka, sporák, chladnička, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí.

Noční klid je v době od 22.00 hodin do 6.00 hodin. Úklid pokojů, předsíní buněk, koupelen a WC si zajišťují studenti sami. Na recepci si mohou studenti vyzvedávat došlou poštu. Informovanost studentů je zajišťována prostřednictvím nástěnek, emailů a popřípadě na vývěsce informačního systému. Výměna ložního prádla probíhá 1x týdně (v určeném času). Přijímání návštěv je povoleno po domluvě na recepci v době od 6:00 do 22:00.

Cena ubytování je za řádně zapsaného studenta VŠTE  v AR 2019/2020 cena: 2840 Kč / měsíc. Tato částka musí být uhrazena nejpozději poslední den měsíce předcházejícího.

Studenti při předání pokoje platí kauci za ubytování ve výši 5 680 Kč, která se po ukončení ubytování v plné výši vrací, je-li pokoj předán v pořádku. V případě vzniku škody v pokoji a zapůjčeném inventáři bude ubytovanému vrácena kauce snížená o cenu způsobené škody.

Poplatek za použití automatické pračky je pro studenty 20 Kč za 1 použití/ 4 hod.. Všechny ceny jsou včetně DPH.

 

Kontakty – Okružní

Bc. Tereza ŠíslováBc. Anežka Chrtová, Barbora Pitrová, DiS., Petra Ulmanová, DiS.

Kancelář koleje:                 D recepce

Telefon:                               387 842 111

Kontakty – Nemanická

Úřední hodiny:  Po – Pá 7:00 – 15:30
Telefon: 387 842 222
Veronika Turinská

 

Další možnosti ubytování

Ubytovna Hochtief

Studenti mají také možnost využít nedaleký ubytovací dům od akciové společnosti Hochtief. Studenti mají na této ubytovně obdobné podmínky jako na koleji.

Více informací zde, nebo volejte na telefonní číslo 387 428 755.

Nabídku privátního ubytování naleznete na stránkách: 

http://www.espolubydleni.cz/podnajem-spolubydlici/ceske-budejovice

https://www.facebook.com/groups/BydleniCeskeBudejovice/?fref=ts