Vedení školy

Ing. Vojtěch Stehel, MBA, PhD.Rektor

Ing. Vojtěch StehelMBA, PhD.

e-mail: stehel@mail.vstecb.cz

tel.: +420 380 070 226

kancelář D118

Ing. Zuzana Rowland, MBA, PhD.Prorektorka – statutární zástupkyně rektora

Ing. Zuzana Rowland, MBA, PhD.

e-mail: rowland@mail.vstecb.cz

tel.: +420 387 842 106

kancelář D214

doc. Ing. Karel Gryc, Ph.D.Prorektor pro tvůrčí činnost

doc. Ing. Karel Gryc, Ph.D.

e-mail: gryc@mail.vstecb.cz

tel.: +420 387 842 157

kancelář D203L

doc. Ing. Jarmila Straková, Ph.D.Prorektorka pro strategii a rozvoj

doc. Ing. Jarmila StrakováPh.D.

e-mail: strakova@mail.vstecb.cz

tel.: +420 387 842 154

kancelář N201

Prorektor pro studium a informatiku

doc. Ing. Robert FrischerPh.D.

e-mail: frischer@mail.vstecb.cz

kancelář

Ing. Jaromír Vrbka, MBA, PhD.Kvestor

Ing. Jaromír Vrbka, MBA, PhD.

e-mail: vrbka@mail.vstecb.cz

kancelář D414

PaedDr. Mgr. Zdeněk Caha, Ph.D., MBA, MSc.Ředitel Ústavu podnikové strategie

PaedDr. Mgr. Zdeněk Caha, Ph.D., MBA, MSc.

e-mail: caha@mail.vstecb.cz

tel.: +420 387 842 138

kancelář N208

doc. Ing. Rudolf Kampf, Ph.D.Ředitel Ústavu technicko-technologického

doc. Ing. Rudolf Kampf, Ph.D., MBA

e-mail: kampf@mail.vstecb.cz

tel.: +420 387 842 179

kancelář D308L

Ing. Veronika Machová, MBAŘeditelka Ústavu znalectví a oceňování

Ing. Veronika Machová, MBA

e-mail: machova@mail.vstecb.cz

tel.: +420 387 842 174

kancelář D410P

Ing. Petr OrosŘeditel Úseku vnějších vztahů

Ing. Petr Oros

e-mail: oros@mail.vstecb.cz

tel.: +420 387 842 145

kancelář D107L