Zahraniční výjezdy studentů

Databáze zpráv

Lukáš Jírovec – stáž – Madeira

Lukáš Jírovec

Jmenuji se Lukáš Jírovec a vybral jsem si svůj Erasmus + na Madeiře, protože když jsem se dozvěděl o této příležitosti, nemohl jsem odmítnout. Chtěl jsem zdokonalit své marketingové dovednosti a potkat zajímavé lidí ze zahraničí, a hlavně jsem chtěl vyzkoušet, jak vlastně ten Erasmus + funguje.

Více informací a fotogalerie.

 

 

 

Daniel Veverka – studium – Španělsko

Daniel Veverka

Na koleji v Českých Budějovicích byli mými spolubydlícími studenti ze Španělska, kteří u nás studovali prostřednictvím programu ERASMUS+. Doporučili mi, abych zahraniční studium zkusil také. Obrátil jsem se na oddělení zahraničních vztahů na paní Ing. Alenu Tikalskou, která mi velice ochotně pomáhala. Když shrnu své dosavadní zkušenosti tak studium v zahraničí velmi doporučuji, zlepšil jsem si angličtinu a naučil jsem se základy španělštiny. Děkuji VŠTE a EU, že jsem si mohl toto zahraniční studium dovolit.

Více informací a fotogalerie.

 

 

Jana Hrubá, Karolína Křivánková, Jan Hejhal, Tomáš Skalický – stáž – Portugalsko

Jana Hrubá, Karolína Křivánková, Jan Hejhal, Tomáš Krulický

Zimní semestr 2020 jsme se rozhodli strávit na stáži na univerzitě v portugalském městě Aveiro. To jsme si vybrali, protože trávit zimní semestr během slunných dnů je prostě skvělé. Město se nachází kousek od pláže a asi 60 km od Porta, takže není problém si tam udělat několikrát během pobytu krátký výlet. Jsme rádi, že jsme využili možnost absolvovat naší odbornou praxi v rámci Erasmu a můžeme to všem jen doporučit.

Více informací a fotogalerie.

 

 

Michal Grivalský – stáž – Slovensko

Michal Grivalský

Môžem len povedať, že to pre mňa to bola neuveriteľná skúsenosť, možnosť vidieť a vyskúšať si všetko naživo mi dalo niečo, čo Vás v škole nikdy nenaučia. Osobne to môžem všetkým len odporučiť a  dúfam, že o rok budem mať možnosť sa do firmy vrátiť a podieľať sa opäť na výstavbe niečoho nového.

Více informací a fotogalerie.

 

 

 

Kam můžete vycestovat?

Výběr podle zemí (soubor XLSX, 181 kB)

Výběr pode oborů

 

Podmínky výjezdu a aktuální nabídky

Praktické stáže

Studijní pobyty

Přihláška

Důležité informace a kontakty

 

Kontakt:

Koordinátor zahraničních vztahů
Ing. Alena Tikalská
Kancelář D103P
email: tikalska@mail.vstecb.cz
telefon: 778 775 712

 

Facebook VŠTE - Výjezdy Erasmus+