Zkušenosti našich studentů - Jan Balej

Ahoj!

Rád bych tu pár slovy a fotkami shrnul svůj pracovní pobyt na Slovensku, který jsem absolvoval v létě.

Jelikož jsem neměl žádné větší plány na léto, řekl jsem si, proč si nesplnit povinný předmět školní praxe v zahraničí. Využil jsem proto možnosti Erasmus+ a vycestoval na Slovensko, konkrétně do Žiliny na Žilinskou univerzitu.

Po příjezdu jsem ihned zamířil do školy, abych si zařídil potřebná potvrzení a domluvil si konkrétní průběh praxe. Univerzita má opravdu super zázemí a veliký pěkný kampus, kde jsou všechny fakulty pohromadě. Začal jsem “praxovat“ – prováděl jsem marketingový průzkum, zajišťoval propagaci na webových stránkách školy a sociálních médiích. Spolupracoval jsem s kolegy z marketingového oddělení a se svou mentorkou. Hodně inspirace jsem načerpal také pro svou bakalářskou práci.

V časech volna jsem cestoval. Léto bylo v plném proudu a pro mě zatím neprocestované Slovensko nabízelo spoustu možností. Nejdříve jsem navštívil nejbližší místa v okolí Žiliny, např. vyhlídkovou věž Dubeň, Budatínský zámek, Lietavský hrad, a postupně se procestoval až přes Malou fatru, Nízké a Vysoké Tatry. Krásně je i v Kvačianské dolině nebo Zuberském skanzenu.

Sečteno a podtrženo. Neudělal jsem chybu, ať už jde o samotnou stáž nebo výběr destinace.

Užívejte, a Erasmu+ zdar!

 Jan Balej – Žilina Jan Balej – Žilina

Jan Balej – Žilina Jan Balej – Žilina

Jan Balej – Žilina Jan Balej – Žilina

Jan Balej – Žilina Jan Balej – Žilina