Univerzální 4 vstupový měřící přístroj s pamětí a digitálním vstupem

Univerzální 4 vstupový měřící přístroj s pamětí a digitálním vstupemPřenosný měřící přístroj se 4 měřícími vstupy, možnost zobrazení měřených hodnot na max.4 měřících kanálech na každém měřícím vstupu. Další 4 interní funkční kanály (např. pro výpočet a zobrazování diferenční hodnoty, max, min, suma apod.).

Delta- sigma A/D převodník s vysokým rozlišením, 16bit, 10 operací/ sekundu. Přístroj má 2 výstupní konektory pro digitální výstup dat, pro všechny druhy výstupných a síťových modulů, spínacích a reléových kabelů. Možnost připojení všech sond se standardním signálem, více než 65 různých měřících rozsahů.

Přístroj má optimálně dimenzovaný multiřádkový LCD display, 7/16 segmentů, zobrazovaní jedné nebo deseti hodnot současně. Vyznačuje se jednoduchým a pohodlným ovládáním pomocí 7 tlačidel a systémem měřících, programovacích a funkčních menu. Možnost programování maker. Přístroj podporuje konektory s vícebodovou kalibrací, speciálními rozsahy nebo speciální linearizací.

Měřící funkce: výběr kanálu, měřená hodnota, max. hodnota, min. hodnota, nastavení snímače na nulu, lineární dvoubodová kalibrace a programování snímačů, kompenzace studeného spoje, teplotní kompenzace.

Integrované kontrolní funkce: kontrola segmentů dispeleje, kontrola a signalizace překročení měřícího rozsahu přerušení snímače, kontrola napětí akumulátorů.

Volby pro analogový výstup: možnost zabudování výstupního konektoru pro jednoduchý nebo dvojitý analogový výstup, nebo reléový výstup.

Technické parametry:

Paměť 512 kB na cca 100 000 hodnot (možnost rozšířit o konektor s SD kartou 5120 MB)
Měřící cyklus od 0,1 sekundy po 59hod 59 min 59 sekund
Napájení 3 ks AA akumulátorů pomocí síťového adaptéru
Software AMR CONTROL
Datový kabel USB Ano