Pro koho je centrum určeno?
Mohou k nám přijít všichni studenti VŠTE v Českých Budějovicích.

Na co se můžu zeptat?
Můžete se zeptat na cokoliv, žádný dotaz není příliš jednoduchý, Vysvětlíme také chybějící nebo zapomenuté znalosti ze střední školy. Položte svůj dotaz co nejkonkrétněji a mějte prosím na paměti, že centrum neslouží k tomu, aby vám někdo vyřešil Váš domácí úkol. Při příchodu alespoň zběžně naznačte váš vlastní pokus o řešení předložených příkladů. Příklady nebudeme řešit za Vás, ale pomůžeme Vám najít správnou cestu k jejich vyřešení.

Kdy můžu přijít?
Otevírací doba je v současné době na základě domluvy s konkrétním tutorem. Konzultace probíhají především on-line. Osobní konzultace budou moct probíhat až to budou dovolovat epidemiologická opatření.

Jak často mohu chodit?
Tak často a na tak dlouho, jak budete chtít či potřebovat. V centru jste vždy vítáni.

Je nás více, kteří potřebujeme poradit. Můžeme přijít spolu?
On-line konzultace mohou probíhat ve skupině lidí připojených do výukové místnosti. Osobní konzultace jsou limitovány počtem dle aktuálního epidemiologického opatření.

Kdo vede výuku?
V centru neprobíhá klasická výuka. S Vašimi dotazy Vám poradí tutoři z řad učitelů či studentů (viz tutoři).

Mohu pokládat dotazy e-mailem?
Toto je velmi zdlouhavá cesta. Mnohem lepší je domluvit online konzultaci.

Projeví se má návštěva nějak na mém hodnocení ve škole?
Ne tak, že by Vám návštěva centra automaticky přinesla nějaké body navíc. Věříme však, že díky návštěvě centra porozumíte lépe problematice, a to se pak odrazí v úspěšnosti Vašeho studia daných předmětů. Váš vyučující však ani nemusí vědět, že našich služeb využíváte. Evidenci návštěvnosti vedeme anonymně a čistě pro potřeby vyhodnocování a zlepšování činnosti Support centra.

Zpětná vazba
Velmi nám pomůže, pokud zhodnotíte práci tutora a přínos, který jste díky němu zaznamenali. Pomůžete nám zlepšit naše služby. Děkujeme.