Partneři pro praxi, výzkum vývoj, tvůrčí činnost, apod.

CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.

CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. je součástí celosvětové skupiny CRIF, která působí ve 35 zemích světa. V České republice a Slovenské republice nabízí svým klientům aplikaci Cribis, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osobách z České a Slovenské republiky čerpající z více než 90 informačních zdrojů. Aplikace Cribis také obsahuje mezinárodní službu SkyMinder umožňující prověřování více než 200 milionů společností z 230 zemí a území světa.

Společnost CRIF je rovněž organizátorem Bankovního a Nebankovního registru klientských informací a provozovatelem Registru platebních informací REPI.

www.crif.cz

 

PRVNÍ CHODSKÁ  s.r.o.

PRVNÍ CHODSKÁ  s.r.o.

PRVNÍ CHODSKÁ je síť specializovaných prodejen střešních materiálů.
Máme 20 poboček po celé České republice, patříme mezi tři největší dodavatele střech v ČR a na trhu jsme již více než 30 let. V našem sortimentu najdete veškeré střešní krytiny, střešní okna, izolace, plechy, okapy a veškeré další materiály pro střechy nebo podkroví..

 

IMPER CZ, s.r.o.

IMPER CZ, s.r.o.Vytváříme „chytrá“ data, která dodáváme prostřednictvím webových aplikací. Data jsou nový trend, lokálně jsme v něm na špici, globálně se o to snažíme.

 

Jooble

JoobleJooble je agregátorem volných pracovních míst. Web agreguje pracovní nabídky z tisíce webových stránek nabízejících zaměstnání, dále z personálních agentur a časopisů. Jooble působí v 61 zemích světa a je k dispozici ve 24 jazycích. http://cz.jooble.com/ nabízí více 125000 aktuálních pracovních pozic v České Republice.
Vyhledavač pro uživatele je zdarma. Návštěvníky mohou zaregistrovat se a obdržovat čerstvé pracovní nabídky na email.

 

EUROVIA CS, a. s.

EUROVIA CS, a. s.

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností. Máme vlastní surovinovou základnu. Skupina je organizována do šesti oblastí na území České a Slovenské republiky. EUROVIA CS, a. s., nabízí své služby zákazníkům již více než 60 let.