Přejít na hlavní obsah

START:
5. 3. 2024

Spolupráce studentů VŠTE na mezinárodním projektu GREENPACT

Studenti Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích se zúčastnili setkání Sdružení cestovního ruchu uspořádaného pod záštitou Jihočeské hospodářské komory, které představilo nové přístupy k udržitelnému cestovnímu ruchu. Proběhla zde i diskuze k projektu GREENPACT, který v současné době řeší Ústav podnikové strategie VŠTE spolu s Hospodářskou komorou ČR. Tato akce poskytla studentům neocenitelné poznatky o současných trendech a výzvách v turistickém sektoru a umožnila jim diskutovat o budoucích příležitostech v této oblasti. Jejich účastí na setkání došlo k rozšíření profesních obzorů a prohloubení porozumění významu inovací a udržitelného rozvoje, což přímo souvisí s jejich aktivitami v projektu GREENPACT.

Chcete se k projektu také připojit?

Máte zájem o začlenění principů cirkulární ekonomiky do vašeho turistického podnikání a hledáte nové perspektivy a inspiraci? Nabízíme 12týdenní tréninkový program GREENPACT, kde máte příležitost sdílet vaše výzvy a nápady, spolupracovat s našimi studenty a s Generací F na inovativních řešeních pro udržitelné podnikání a získat nové podněty pro transformaci vašeho obchodního modelu.

Start: 5. března 2024, 11:25–12:25, Místo: Ústav podnikové strategie, místnost N121.

Pro více informací a přihlášení kontaktujte Radima Duška (dusek@vste.cz) a buďte součástí změny směrem k udržitelnějšímu turistickému průmyslu.


Projekt GREENPACT (reg. č. CE0100090, název GREENPACT: Futurepreneurs and SMEs for a Sustainable Central Europe | Certification Scheme) bude realizován v období od dubna 2023 do března 2026. Jedná se o projekt podporovaný programem Interreg Central Europe a je financován Evropskou Unií (EFRR) ve výši 1,43 mil. EUR.

Logo - Projekt GREENPACT

Menu