Přejít na hlavní obsah

START:
10. 1. 2024

Přijďte na únorové Dny otevřených dveří na VŠTE

Tradiční Den otevřených dveří na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích je pro všechny zájemce o studium naplánovaný hned ve dvou termínech: 14. a 28 února 2024. Užijte si příjemnou středu v kampusu na Okružní a objevte mnoho důvodů, proč jít studovat na jedinou technicky zaměřenou vysokou školu na jihu Čech. VŠTE otevře své brány studentům a jejich rodičům, a to od 9 hodin. V areálu je dostatek parkovacích míst, ale je možné se do školy dopravit také městskou hromadnou dopravou nebo po cyklostezce.

Jako každý rok bude pro návštěvníky připraven program, který přestaví nejen studijní programy vyučované na VŠTE (Podniková ekonomika, Strojírenství, Pozemní stavby, Logistika, Business analytik, Řízení lidských zdrojů, Znalectví), ale také samotný areál a školní studentské spolky. Můžete si tak popovídat s členy Studentské unie, ESN Budweis, ale i sportovních spolků (hokej, e-sport, fotbal, florbal, drony). V areálu budou probíhat prohlídky a návštěvníci se tak podívají například do přednáškových místností nebo laboratoří.

K účasti se není třeba nijak registrovat, kampus bude otevřený pro všechny a pro každého bude také připraveno občerstvení.

Menu