Přejít na hlavní obsah

START:
21. 9. 2023

Oblíbená prodejní výstava knih se blíží!

Chcete být ve svém oboru v obraze a neztratit krok se zahraničními kolegy? Zapište si datum 2. a 3. října a přijďte si do Knihovny VŠTE prolistovat novinky odborné zahraniční literatury během prodejní výstavy, kterou knihovna pořádá ve spolupráci s firmou MEGABOOKS CZ.

„Publikace na druhý ročník prodejní výstavy jsme ve spolupráci se společností Megabooks vybírali pečlivě tak, aby si každý návštěvník našel to své. Základním kritériem byla samozřejmě snaha obsáhnout témata vycházející z oborů a předmětů, které se ve škole vyučují. Dále jsme kladli důraz na témata korespondující s aktuálním vědeckým výzkumem, publikační činností a zájmem našich akademiků. V neposlední řadě jsem se snažili vybrat publikace, obory a témata, která rezonují současným vědeckým a businessovým světem, ať už se jedná o AI a její využití, cirkulární ekonomiku, energetiku, problematiku smart cities, digitální transformaci nebo FinTech,“ vysvětluje vedoucí knihovny Blanka Mikšíková.

Pro účastníky výstavy bude kromě široké nabídky knih připravené i malé občerstvení. Výstava bude probíhat v rámci Týdne knihoven.

Termíny a časy výstavy: 2.–3. 10. 2023, pondělí: 10:00–16:00, úterý: 9:00–15:00.

Menu