Nabídka pracovních míst

dm drogerie markt s. r. o.

dm drogerie markt s. r. o.

dm drogerie v ČB nabízí možnost realizace praxe pro studenty středních a vysokých škol. Více informací zde. (soubor PDF, 1 130 kB)

 

faurecia

Faurecia

Studujete vysokou školu v oboru financí? Chcete se naučit něco nového? Společnost Faurecia hledá brigádníka v oddělení controllingu. Více informací zde. (soubor JPG, 91 kB)

LTING s.r.o.

LTING s.r.o.

LTING s.r.o., statická kancelář zpracovávající projekty ocelových konstrukcí pro regionální a evropské zákazníky nabízí volné pracovní místo na pozici Projektant / konstruktér v oboru ocelových konstrukcí. Více informací zde. (soubor PDF, 117 kB)

 

MANE Holding a.s.

MANE Holding a.s.

MANE Holding a.s. nabízí odbornou praxi studentům VŠ na pozice Asistent stavbyvedoucího a Přípravář / Rozpočtář. Více informací zde. (soubor JPG, 91 kB)

 

ESSOX s.r.o.

ESSOX s.r.o.

ESSOX s.r.o., dceřiná společnost Komerční banky, a.s., nabízí volná místa na pozice, Analytik/čka Automatizace / Digitalizace (soubor PDF, 288 kB) Analytik aplikační podpory (soubor PDF, 410 kB) Programátor Analytik do Vývojové týmu Informačních technologií (soubor PDF, 323 kB) .

 

JIKORD s.r.o.

JIKORD s.r.o.

JIKORD s.r.o., Jihočeský koordinátor dopravy, nabízí volné místo na pozici Dispečer/Dispečerka. Více informací zde. (soubor JPG, 220 kB)

 

AVIRE s.r.o.

AVIRE s.r.o.

AVIRE s.r.o., dceřiná společnost anglického výrobce elektrotechnických součástí pro výtahy, hledá do provozu v Českých Budějovicích, Okružní 2615 – pracovníka/pracovnici na pozici Sales coordinator (Německo). Více informací zde. (soubor PDF, 77 kB)

 

Jihočeská centrála cestovního ruchu

Jihočeská centrála cestovního ruchu

Jihočeská centrála cestovního ruchu nabízí praxi vhodnou pro studenty specializace Cestovní ruch. Více informací zde. (soubor PDF, 228 kB)

 

ITB Engineering & Production 

ITB Engineering & Production 

Společnost ITB Engineering & Production nabízí studentskou praxi v technickém a ekonomickém oddělení. Více informací zde. (soubor PDF, 128 kB)

 

Budějovický Budvar, n. p.Budějovický Budvar, n. p.

Národní podnik Budějovický Budvar hledá studenty, kteří by měli zájem vykonávání praxe v oboru strojírenství a dopravy. Více informací zde. (soubor JPG, 598 kB)
Nabízí nově také praxi pro studenty ekonomických oborů (kromě marketingu). Více informací zde. (soubor PDF, 106 kB)

 

Jihostroj, a. s. 

Jihostroj, a. s. 

Jihostroj, a. s., průmyslový výrobce letadel, stavebních, lesních, zemědělských strojů a další mobilní techniky nabízí možnost splnění praxe pro studenty v oboru strojírenství. Více informací zde. (soubor PDF, 67 kB)

 

 

Spilka a Říha, s.r.o.

Spilka a Říha, s.r.o.

Společnost Spilka a Říha s.r.o. nabízí odbornou praxi pro studenty VŠ na pozice Asistent přípravy staveb a Asistent stavbyvedoucího. Více informací naleznete zde. (soubor PDF, 430 kB)

 

Robert Bosch, s.r.o.

Robert Bosch, s.r.o.

Společnost Robert Bosch, spol. s r.o., nabízí studentskou praxi v administrativě (soubor PDF, 372 kB) , programování (soubor PDF, 502 kB) a v technických odděleních – strojní zaměření. (soubor PDF,
501 kB)

profesni-rada-1127-htm/1389097497273logo_jikov/“ rel=“attachment wp-att-5380″>Motor Jikov

Motor Jikov

Možnost konání praxe studentů na různých technických i netechnických pozicích. Více informací zde. (soubor PDF, 121 kB)

 

Jihočeská hospodářská komora

Jihočeská hospodářská komora

Jihočeská hospodářská komora nabízí možnost získání praxe na pozici asistent/ka oblastní kanceláře Jhk (soubor PDF, 295 kB) , asistent/ka pro oblast podpory podnikání (soubor PDF, 296 kB) a asistent/ka pro realizaci projektů v oblasti rozvoje lidských zdrojů. (soubor PDF, 295 kB)