Přejít na hlavní obsah

START:
29. 7. 2022

Ústav znalectví a oceňování pořádá konferenci Znalectví v technických a ekonomických oborech

 

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích spolu se Spolkem soudních znalců České republiky v jihočeském regionu Vás srdečně zve na dvoudenní konferenci:

 

Znalectví v technických a ekonomických oborech.

 

Termín konání konference: 08.09. – 09.09.2022

Zahájení programu 08.09.2022 v 10:00, ukončení programu 09.09.2022 v 17:00

Místo konání: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Okružní 517, 370 01 České Budějovice, budova E, místnost – aula E1

 

Konference se bude zabývat znalectvím v technických a ekonomických oborech. Tématem přednášek bude například Pohled advokáta na znalecký posudek a výslech znalce, Praktický pohled na pojištění znalců nebo Metodický postup vypracování ZP. Přednášejícími budou zástupci Ministerstva financí ČR, Ministerstva spravedlnosti ČR, JUDr. Miroslav Frýdek, Ph.D. et Ph.D., JUDr. Ing. Lukáš Křístek, MBA, Mgr. Adam Forst a další odborníci.

Na konferenci proběhne též představení nejrozšířenějších SW nástrojů pro ocenění nemovitostí, zejm. s ohledem na jejich využití při tržním ocenění.

 

Registrace: https://1url.cz/Prw61

 

Více informací o konferenci naleznete v Kartě Konference (soubor PDF, 420 kB) . Přesný harmonogram jednotlivých vystoupení bude zveřejněn cca 2 týdny před konferencí a bude zaslán na e-mail.

 

Po registraci Vám bude odesláno potvrzení o registraci a údaje k platbě.

 

Přijďte využít jedinečnou možnost obdobné konference poprvé na jihu Čech a pohovořit na aktuální témata ve znalecké problematice.

 

Konference bude ve čtvrtek 08.09.2022 pokračovat společenským večerem, který je naplánován v pivovaru Budvar společně s prohlídkou pivovaru.

Menu