Přejít na hlavní obsah

START:
4. 3. 2020

S velkou lítostí oznamujeme, že z důvodu nařízení vlády ohledně konání akcí nad 100 lidí, musíme termín konání plesu odložit . Zakoupené vstupenky si ponechejte, po ukončení preventivních opatření najdeme nový termín, i kdyby se mělo jednat o „První letní ples VŠTE“ !  Pokud vám nový termín nebude vyhovovat, budeme individuálně řešit vrácení vstupného. Sledujte naše sociální sítě pro aktuální informace.

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích pořádá další ročník Reprezentačního plesu, který se uskuteční 27. března 2020 od 19:00 v prostorách DK Metropol, a na který jste všichni srdečně zváni. K tanci a poslechu zahraje Klaret – Strážský výběr, večerem bude provázet Jiří Gruntorád a na závěr bude i diskotéka, kde se za pultem objeví DJ Gizzy. Můžete se těšit také například na fotokoutek a další rozmanitý program. Slíbit vám můžeme také velmi bohatou tombolu.

Vstupenky jsou pro studenty, zaměstnance a absolventy (po kontaktování paní Terezy Kraflové Kučerové – kraflovakucerova@mail.vstecb.cz) dostupné ve studentském klubu Céčko, cena jedné vstupenky je pro Vás 50 Kč. Pro ostatní jsou vstupenky ve volném prodeji v DK Metropol za 150 Kč.

Partnerem plesu jsou Pánské obleky BANDI, které věnují dárkový poukaz na nákup pánského obleku. Tvářemi značky jsou například populární herci Petr Štěpánek nebo Martin Stránský.