Přejít na hlavní obsah

START:
14. 6. 2022

Krásné počasí, skákací hrad a stanoviště plná zábavy – to byl Den dětí na VŠTE

V pátek 3. června patřil kampus VŠTE dětem. Od 16 hodin odstartoval Den dětí, na který zavítaly téměř dvě stovky dětí s rodiči.

Malí návštěvníci si u startu vzali soutěžní kartu a postupně či na přeskáčku mohli projít jednotlivá stanoviště. Na nich je čekaly různé disciplíny: poznávání zvířecích stop, výroba placek, střelba na bránu a slalom s fotbalovým míčem / florbalovým míčkem, opičí dráha, výroba indiánské čelenky, slalom s pingpongovým míčkem na lžíci a luštění bludiště. Dobrovolná stanoviště byla malování na obličej v indiánském teepee a omalovánky Českých Budějovic. Děti si také mohly kreslit křídami a skákat v nafukovacím hradu. Po vyplnění soutěžní karty razítky z každého stanoviště si děti mohly přijít do cíle pro odměnu. Na stanovištích byli kromě zaměstnanců Úseku vnějších vztahů také studenti VŠTE ze spolků Mighty Eagles, Pitbulls Budweis VŠTE, Black Dogs a Budweis Ducks VŠTE, který patří velký dík.

Vrcholem odpoledního programu bylo od 17 hodin vystoupení kouzelníka, baviče a moderátora Hopsíka. Hodinová show měla prvky kouzelnického představení v kombinaci s dětskou diskotékou. Vystoupení se dětem moc líbilo a všichni malí diváci dostali na konci od Hopsíka malý dárek.

Páteční odpoledne panovalo v areálu školy krásné počasí a příjemná atmosféra. Děkujeme všem účastníkům za návštěvu a těšíme se na příští ročník.

Menu