Přejít na hlavní obsah

START:
26. 3. 2024

Job days na VŠTE – najděte si vysněnou práci

Nenechte si ujít veletrh pracovních příležitostí na VŠTE v Českých Budějovicích. Akce Job Days pro studenty i veřejnost, v rámci které se budou v kampusu na Okružní prezentovat firmy nejen z jihočeského regionu, bude probíhat dva dny: od 8. do 9. dubna v dopoledních hodinách. Vstup na celou akci je zdarma.

Na veletrhu se vystřídají zástupci dvou desítek firem z různých oblastí, od strojírenství přes energetiku až po stavebnictví. Účast potvrdily například tyto firmy: e.on, TEUFELBERGER, Metrostav a.s., ENGEL Česká republika, Wienerberger CZ, Groz-Beckert Czech, A8000, Jihočeská hospodářská komora, MOTOR JIKOV GROUP, Fronius Česká republika, Bosch České Budějovice, Jihostroj a další.

Budete mít šanci získat ucelený pohled na aktuální pracovní trh. Bez ohledu na to, zda vás zajímá manuální práce, výzkum a vývoj, analytická činnost, stavebnictví nebo jiná oblast, na Job Days naleznete, co hledáte. Jedinečná příležitost, kde se setkávají lidé s různorodými zájmy a dovednostmi, a to vše na jednom místě.

Spolupráce s firmami je na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích zcela zásadní. Díky propojení s praxí jsou absolventi ekonomických a technických studijních programů na VŠTE připraveni uplatnit se v praxi a najít si vysněnou práci. Otevřete si i vy nové kariérní možnosti a přihlaste se na VŠTE do konce dubna.

Více informací najdete na facebookové události k akci.

Menu