Přejít na hlavní obsah

START:
27. 2. 2023

Den otevřených dveří navštívily stovky zájemců o studium

Ve středu 22. února probíhal na VŠTE tradiční Den otevřených dveří. Kampus na Okružní si přijely prohlédnout téměř čtyři stovky návštěvníků z řad středoškolských studentů a jejich rodičů.

Bohatý program byl připraven téměř v celé škole: v laboratořích v pravidelných intervalech probíhaly prohlídky s výkladem, v budově E byly k vidění drony a program Konfuciovy třídy, která sídlí v Coworkingu VŠTE, vedle recepce v budově E se prezentovaly sportovní spolky (fotbalisté Pitbulls Budweis, florbalisté Budweis Ducks a hráči e-sportového spolku Mighty Eagles), Studentská unie a ESN, v Kariérním centru bylo občerstvení a informace ke studijním programům, v klubu Céčko bylo možné zahrát si s Mighty Eagles na PlayStation. Budoucí studenti si mohli vzít informační materiály a rovnou se informovat o možnosti přidat se do některého ze školních spolků.

A protože v celém kampusu není pro nově příchozí snadné se vyznat, všude byly informační stojany a zaměstnanci Marketingového oddělení byli připraveni odpovídat na dotazy návštěvníků. V krásný únorový den tak mohli zájemci o studium spojit příjemné s užitečným a zažít skvělou atmosféru na VŠTE. Děkujeme všem účastníkům a návštěvníkům.

Na všechny studijní programy se můžete přihlásit v prvním kole přijímacího řízení do konce dubna.

 

Menu