Přejít na hlavní obsah

START:
30. 9. 2019

Hráči hokejového týmu VŠTE Black Dogs ve svém prvním domácím utkání v nové české Univerzitní lize ledního hokeje po prohře 3 : 6 se štikou ligy, Akademiky Plzeň,  doma před plným ochozem Hokejové centra Pouzar rozebrali skvělým nástupem do dvou úvodních třetin tým VUT Cavaliers Brno  6 : 1. Čistým hattrickem se blýskl Lukáš Prášek, kterému třikrát nahrával Jakub Šuhaj. Po gólu přidali Radek Rolinek, Tomáš Vochozka a Michal Michal, kterým nahrávali Albert Hrůša, Miroslav Tejko a Jan Fiala.  Skvostným výkonem Black Dogs podržel brankář Petr Spáčil, proti kterému brněnští Cavaliers nenašli zbraň a inkasoval pouze v oslabení.

Šli jsme si od první minuty za vítězstvím a za stavu  5:0 už jsem věřil, že to zvládneme. Chtěl bych i za kluky poděkovat za naprosto skvělou kulisu, hráli jsme před plnými ochozy a i díky divákům jsme zažili skvělý večer,“ říká trenér Black Dogs David Oulík.

Podle zápisu bylo na utkání 232 diváků. Fandit přišli studenti a zaměstnanci VŠTE, studenti zahraničních programů i hráčky basketbalového týmu VŠTE Black Cats, které hrají svůj první mistrovský zápas basketbalového krajského přeboru v sobotu 5. října od sedmnácti hodin ve sportovním centru HOSPORT ve Starých Hodějovicích. Jejich soupeřem bude tým z rakouského Gmündu. Přijděte je v jejich premiéře společně s hráči Black Dogs podpořit i vy!

Hokejisty VŠTE čeká další domácí utkání ve středu 9. října, kdy  v hokejovém centru Pouzar od 19. 30 přivítají dosavadního lídra tabulky, tým HC Univerzita Palackého Olomouc, který zatím v prvních dvou kolech české Univerzitní ligy ledního hokeje neprohrál.