Mediální partneři

FOR INDUSTRY

Veletrh FOR INDUSTRY je součástí JARNÍCH PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ v Praze. Hlavním cílem je vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky v jednotlivých odvětvích průmyslu a strojírenství s prostorem pro technologické ukázky a spolupráce. Veletrh představuje jedinečnou jarní příležitost pro prezentaci moderní výrobní techniky, progresivních technologií a inovačních trendů.

 

Formátování a úprava závěrečných prací

Čeká Vás odevzdání závěrečné práce nebo jiného textového souboru? Pokud si nevíte rady s grafickou úpravou Vaší práce či nestíháte – nechte to na ProfiFormátování.cz. Svůj čas raději věnujte kvalitnímu obsahu. Postaráme se Vám o dokonalou úpravu a formátování Vaší absolventské práce, bakalářské práce, diplomové práce nebo jiné závěrečné práce. Veškeré formátování bude přesně podle norem Vaší školy. Veškeré služby.

 

Budějcká Drbna

Projekt Budějcká Drbna plní základní funkci zpravodajského portálu zaměřeného na makrozpravodajství z Budějc a nejdůležitější zprávy z Jihočeského kraje. Přináší aktuální informace ze všech sfér lidského života a čtenářsky vděčné rozhovory s lidmi, kteří se narodili v Jihočeském kraji, nebo k němu mají vztah.

Budějcká Drbna umožňuje svým čtenářům vyjádřit svůj názor prostřednictvím blogů. Každý registrovaný uživatel má tak možnost popsat dění v okolí svýma očima.

 

METROPOL

METROPOL je jedinečným místem pro pořádání nejrůznějších kongresů, konferencí, sympozií či seminářů. Svou strategickou polohou v centru města Českých Budějovic zaručuje snadnou dostupnost. Samotné prostory Metropolu nabízejí značné možnosti jejich využití. Poskytujeme několik sálů, salonků i prostory pro doprovodnou výstavní prezentaci. Program METROPOLU.

 

Accelerating Science

Jihočeskému kraji se podařilo získat do České republiky, konkrétně do Českých Budějovic, unikátní interaktivní výstavu „Accelerating Science“. Expozice byla vytvořená mezinárodním centrem pro výzkum elementárních částic CERN v Ženevě za podpory Dudley Wright Foundation. Cílem výstavy je povzbudit zájem mladých lidí o vědu a technické vzdělávání. Proto jsou hlavní cílovou skupinou žáci středních a základních škol od 12 let věku, kteří budou moci expozici navštívit v rámci své výuky. Výstava je ale samozřejmě určena i pro širokou veřejnost.