FOR LOGISTIC

 

 

 

 

Devátý až dvanáctý máj, pražských průmyslových veletrhů čas

 

PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA jsou za rohem

Již jen posledních několik dní zbývá do začátku PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA, které proběhnou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 9. až 12. května 2017. Souběh veletrhů FOR INDUSTRY, FOR SURFACE, FOR ENERGO Smart, FOR LOGISTIC, FOR WELD, 3Dexpo a FOR INDUSTRY si rozhodně nesmí nechat ujít žádný zájemce o novinky na poli průmyslových technologií a trendů. Vše bude navíc větší, než kdy dříve.

 

FOR LOGISTIC ukáže moderní sklady i procesy manipulace

Logistický proces začíná již ve výrobě, ale nekončí ani ve chvíli, kdy zboží opouští výrobní sklad. Zkracující se životní cykly výrobku zvyšují požadavky na fungování celého logistického řetězce. Pro zmapování možnosti jeho efektivního fungování je zde již 6. ročník veletrhu FOR LOGISTIC, který se letos nově zařadil do každoročního dění oproti loňským ročníkům, které se konaly v cyklu dvouletém.
Moderní technika a technologie pro budoucnost logistických řešení je rozčleněna do prvků pro dopravu a infrastrukturu, logistiku, skladování a manipulaci. Právě manipulace se možností snadných praktických ukázek stává nejčastější zastávkou návštěvníků.

 

Bohatý doprovodný program na každý den a kouzlo soutěžení

PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA nabízejí bohatý program na každý den svého trvání. Kromě uvedených akcí můžete navštívit také přednášku na téma optimalizace logistických procesů s využitím simulačních modelů či workshop o Novele stavebního zákona a transpoziční novele zákona o EIA.

Ve středu 11. května můžete dále navštívit seminář o připravovaných nových legislativních předpisech pro provoz VTZ. Čtvrteční bohatý program pak nabídne 15. kurz pro technické kontrolory od České metrologické společnosti či konferenci mapující BOZP v průmyslu a hledající tradiční i nová rizika.

Prezentaci dosavadního průběhu programu H2020 v oblasti energetiky a výhled pro závěrečné období představí technologické centrum AV ČR, které upozorní také na kritéria hodnocení projektů. Přednášky od zástupců Frank Bold Advokáti se pak soustředí na povinnosti provozovatele střešních instalací při dodávkách přímým vedením a na co by softwarová firma neměla zapomínat ve svých smlouvách s klienty.

Pro vystavovatele budou připraveny tradiční soutěže – GRAND PRIX o nejlepší výrobek či technologii na veletrhu a soutěž o nejzdařilejší výstavní expozici TOP EXPO.

Společnost MOTULTECH jež vyrábí a prodává maziva určená pro průmyslovou produkci, bude na svém stánku pořádat  návštěvnickou soutěž o hodnotné ceny. Slosování proběhne dne 10. 5. 2017 ve 13.30 hodin  na expozici MOTUL, stánek 3C9. Hlavní cenou je TICKET MOTOGP BRNO  – 3denní vstupenka na MOTOGP Brno, Paddockticket, strava, návštěva závodních boxů s mechaniky, autogramiáda s jezdci MOTOGP.

 

Informace o kompletním doprovodném programu naleznete také na stránkách prumysloveveletrhy.cz/program.

 

FOR INDUSTRY | FOR ENERGO Smart| FOR LOGISTIC | FOR SURFACE| FOR WELD| FOR INFOSYS|3D EXPO

9. – 12. května 2017 | PVA EXPO PRAHA | www.PrumysloveVeletrhyPraha.cz