Níže naleznete aktuálně nabízené volné pracovní pozice na VŠTE.

Asistent znalecké činnosti

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent znalecké činnostiVíce zde.

 

Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnostiVíce zde.

 

Referent Úseku zahraničních vztahů

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Referent Úseku zahraničních vztahůVíce zde.

 

Odborný referent pedagogické činnosti / asistentka ústavu – UZO

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Odborný referent pedagogické činnosti / asistentka ústavu – UZOVíce zde.

 

Odborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – Ústav znalectví a oceňování

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Odborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – Ústav znalectví a oceňováníVíce zde.

 

Učitelka mateřské školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Učitelka mateřské školyVíce zde.