Volná pracovní místa

Níže naleznete aktuálně nabízené volné pracovní pozice na VŠTE.

 

Vedoucí Menzy VŠTEVedoucí menzy VŠTE

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Vedoucí Menzy VŠTE. Více zde.

 

Akademický pracovník/pracovnice

Akademický pracovník/pracovnice

V souladu s § 77 zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně doplnění dalších přepisů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších přepisů a Řádu výběrového řízení pro obsazování míst akademických pracovníků Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích vypisují výběrové řízení na obsazení pozice: Akademický pracovník/pracovniceVíce zde.

 

Údržbář/kaÚdržbář/ka

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE) vypisuje výběrové řízení na pozici: Údržbář/kaVíce zde.

 

Koordinátor/ka projektu zaměřeného na jazykové vzděláváníKoordinátor/ka projektu zaměřeného na jazykové vzdělávání

Ústav podnikové strategie Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor/ka projektu souvisejícího s realizací přeshraničního česko-německého projektu zaměřeného na jazykové vzdělávání na základních a středních školách. Více zde.

 

Asistent/ka znalecké činnosti – UZOAsistent/ka znalecké činnosti - UZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: Asistent/ka znalecké činnosti – UZOVíce zde.

 

Odborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – UZOOdborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost - UZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá kolegu/kolegyni na pozici: Odborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – UZOVíce zde.

 

Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti - UZO

Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti – UZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti – UZOVíce zde.

 

Kuchař/ka – 6 týdnů dovolenéKuchař/ka - 6 týdnů dovolené

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Kuchař/ka v menze vysoké školyVíce zde.

 

Učitel/ka mateřské školyUčitel/ka mateřské školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Učitel/ka mateřské školyVíce zde.