Níže naleznete aktuálně nabízené volné pracovní pozice na VŠTE.

 

Vedoucí menzy VŠTE

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Vedoucí menzy VŠTEVíce zde.

 

Metodik výuky

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Metodik výukyVíce zde.

 

Vedoucí Centra celoživotního vzdělávání

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Vedoucí Centra celoživotního vzděláváníVíce zde.

 

Asistent/ka znalecké činnosti – UZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: Asistent/ka znalecké činnosti – UZOVíce zde.

 

Odborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – UZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá kolegu/kolegyni na pozici: Odborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – UZOVíce zde.

 

Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti – UZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti – UZOVíce zde.

 

Referent Oddělení zástupce ředitele pro pedagogickou činnost – Ústav technicko-technologický

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Referent Oddělení zástupce ředitele pro pedagogickou činnost – Ústav technicko-technologickýVíce zde.

 

Asistent/ka Ústavu podnikové strategie

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Asistent/ka Ústavu podnikové strategieVíce zde.

 

Kuchař/ka v menze vysoké školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Kuchař/ka v menze vysoké školyVíce zde.

 

Recepční / vrátný/á

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Recepční / vrátný/áVíce zde.

 

Učitel/ka mateřské školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Učitel/ka mateřské školyVíce zde.