Volná pracovní místa

Níže naleznete aktuálně nabízené volné pracovní pozice na VŠTE.

 

Referent/ka on-line marketinguOdborný referent/ka pedagogické činnosti / asistent/ka ústavu - UZO

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Referent/ka on-line marketinguVíce zde.

 

Odborný referent/ka pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – UZOReferent/ka pro rozvojovou činnost – UZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá kolegu/kolegyni na pozici: Odborný referent/ka pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost Více zde.

 

Asistent výzkumu a vývojeAsistent výzkumu a vývoje

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje řízení k obsazení místa na pozici: Asistent výzkumu a vývoje. Více zde.

 

Asistent materiálových analýzAsistent materiálových analýz

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje řízení k obsazení místa na pozici: Asistent materiálových analýz. Více zde.

 

Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti - UZO

Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti – UZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti – UZOVíce zde.

 

Kuchař/ka – 6 týdnů dovolenéKuchař/ka - 6 týdnů dovolené

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Kuchař/ka v menze vysoké školyVíce zde.

 

Učitel/ka mateřské školyUčitel/ka mateřské školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Učitel/ka mateřské školyVíce zde.