Volná pracovní místa

Níže naleznete aktuálně nabízené volné pracovní pozice na VŠTE.

 

Odborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – ÚZOOdborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost - ÚZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá kolegu/kolegyni na pozici ÚZO – akademický a vědecký pracovník/pracovniceVíce zde.

 

ÚZO – akademický a vědecký pracovník/pracovniceÚZO – akademický a vědecký pracovník/pracovnice

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: ÚZO – akademický a vědecký pracovník/pracovniceVíce zde.

 

ÚPS – akademický pracovník/pracovniceReferent/ka Studijního oddělení

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: ÚPS – akademický pracovník/pracovniceVíce zde.

 

Referent/ka marketingu – grafik/čkaOdborný referent/ka pedagogické činnosti / asistent/ka ústavu - UZO

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Referent/ka marketingu – grafik/čkaVíce zde.

 

Asistent výzkumu a vývojeAsistent výzkumu a vývoje

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje řízení k obsazení místa na pozici: Asistent výzkumu a vývoje. Více zde.

 

Asistent materiálových analýzAsistent materiálových analýz

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje řízení k obsazení místa na pozici: Asistent materiálových analýz. Více zde.

 

Kuchař/ka (minutky) – 6 týdnů dovolenéKuchař/ka - 6 týdnů dovolené

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Kuchař/ka (minutky) – 6 týdnů dovolenéVíce zde.

 

Učitel/ka mateřské školyUčitel/ka mateřské školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Učitel/ka mateřské školyVíce zde.