Volná pracovní místa

Níže naleznete aktuálně nabízené volné pracovní pozice na VŠTE.

 

Asistent/ka znalecké činnosti – ÚZOAsistent/ka znalecké činnosti - ÚZO

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice Asistent/ka znalecké činnosti – ÚZOVíce zde.

 

Finanční účetníFinanční účetní

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice Finanční účetníVíce zde.

 

Referent/ka Studijního oddělení

Akademický pracovník, vědecký pracovník

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozic akademických pracovníkůVíce zde.

 

Asistent/asistentka vědeckého pracovníkaReferent/ka Studijního oddělení

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 517/10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Asistent/asistentka vědeckého pracovníkaVíce zde.

 

Odborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost – ÚZOOdborný referent pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost - ÚZO

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá kolegu/kolegyni na pozici ÚZO – akademický a vědecký pracovník/pracovniceVíce zde.

 

Kuchař/ka (minutky) – 6 týdnů dovolenéKuchař/ka - 6 týdnů dovolené

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Kuchař/ka (minutky) – 6 týdnů dovolenéVíce zde.

 

Učitel/ka mateřské školyUčitel/ka mateřské školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Učitel/ka mateřské školyVíce zde.