Partneři pro praxi, výzkum vývoj, tvůrčí činnost, apod.

PRVNÍ CHODSKÁ  s.r.o.

VŠTE využívá ke studiu rozsáhlý informační systém, který umožňuje studentům vytvářet si vlastní studijní plán a řídit individuální kreditové studium. Pravidla, která musí být při studiu dodržena, jsou v systému algoritmizována a studentovi v jeho sestavování plánu pomáhají. Tyto a další služby IS MU znamenaly mimo jiné zrušení front (například zápisy do dalšího semestru provádí systém automaticky apod.), zbytečnost papírových evidencí (například nutnost indexu) a zjednodušení mnoha činností při studiu, ve výuce i mimo ni.

 

IMPER CZ, s.r.o.

Vytváříme „chytrá“ data, která dodáváme prostřednictvím webových aplikací. Data jsou nový trend, lokálně jsme v něm na špici, globálně se o to snažíme.

 

Jooble

Jooble je agregátorem volných pracovních míst. Web agreguje pracovní nabídky z tisíce webových stránek nabízejících zaměstnání, dále z personálních agentur a časopisů. Jooble působí v 61 zemích světa a je k dispozici ve 24 jazycích. http://cz.jooble.com/ nabízí více 125000 aktuálních pracovních pozic v České Republice.
Vyhledavač pro uživatele je zdarma. Návštěvníky mohou zaregistrovat se a obdržovat čerstvé pracovní nabídky na email.

 

EUROVIA CS, a. s.

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností. Máme vlastní surovinovou základnu. Skupina je organizována do šesti oblastí na území České a Slovenské republiky. EUROVIA CS, a. s., nabízí své služby zákazníkům již více než 60 let.