Den české logistiky 2019

START:
4. 4. 2019

Den české logistiky je unikátní odbornou a společenskou akcí České logistické asociace. Jednotlivé ročníky Dne české logistiky postupně rozvíjejí tradici založenou na počátku roku 2015 a jsou pevnou součástí celoevropské platformy European Supply Chain Day Evropské logistické asociace se sídlem v Bruselu.

Letošní ročník Dne české logistiky, který organizuje Česká logistická asociace, se bude konat dne 11. dubna v čase 13 – 17 hodin v prostorách Vencovského auly na VŠE v Praze na Žižkově.

Akce proběhne pod záštitou rektorky VŠE prof. Ing. Hany Machkové, CSc. Mezi partnery akce patří také Katedra dopravy a logistiky VŠTE v Českých Budějovicích (http://www.reliant.eu/partneri-dcl/).

V rámci odborné části programu se účastníci mohou těšit na vystoupení zástupcu logistiky ŠKODA Auto, GS1 Czech Republic, OLTIS, ČSOB Leasing, DACHSER, Savilles, Proman a dalších. Na úvodní přednáškovou část bude navazovat panelová diskuze na téma „Perspektivy a atraktivita profesní kariéry v moderním dodavatelském řetězci“. Kromě odborné části je připraven také doprovodný program zajištěný jednotlivými partnery celé akce.

V případě zájmu o uvedenou akci, je nutná registrace, zaregistrujte se prosím co nejdříve na http://www.reliant.eu/registrace-dcl-2019/. Registrace a celá akce je ZDARMA.

 

Těšíme se na setkání, vaše Katedra dopravy a logistiky.