HAUSER spol. s r.o.

Společnost HAUSER spol. s r.o. hledá nabízí volná pracovní místa na pozice Projektant v AutoCADu a Projektový technik. Více informací zde.

 

OFFICITY s.r.o.

Společnost OFFICITY s.r.o., nabízí brigádu studentům VŠ, studujícím stavební obor znalostí anglického, popř. italského jazyka. Více informací zde.

 

SWECO

Společnost Sweco Hydroprojekt a.s. hledá na svoji pobočku v Českých Budějovicích posilu na pozici Projektant vodohospodářských staveb. Více informací zde.

 

DM

Centrální správa dm drogerie v ČB nabízí možnost realizace praxe v oborech marketing&nákup, IT oddělení, zákaznický servis, recepce centrály, resort lidských zdrojů atd. Více informací zde.

 

AISIN EUROPE

Společnost AISIN hledá absolventy technických oborů na pozice slévárenský specialista a specialista obrábění. Více informací zde.

 

EUROVIA CS, a.s.

Společnost EUROVIA CS, a.s. hledá na svoji pobočku v Českých Budějovicích studenta/studentku na praxi a absolventa/absolventku pro svůj trainee program. Více informací naleznete na webových stránkách společnosti. Více informací zde.

 

HOCHTIEF CZ a.s.

Stavební společnost HOCHTIEF CZ nabízí studentům brigády, praxe i dlouhodobé uplatnění. Podílet se můžete i na projektech přímo v jižních Čechách! Pošlete svůj životopis zde.

 

Město Rudolfov

Město Rudolfov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „zaměstnanec města na odboru výstavby MěÚ Rudolfov. Více informací zde.

 

BERGER BOHEMIA a. s.

Společnost BERGER BOHEMIA a. s. Nabízí volná pracovní místa na pozice Přípravář/ka, rozpočtář/ka silničních a železničních staveb, Přípravář/ka, rozpočtář/ka pozemních a mostních staveb, Brigáda při studiu – Kalkulant/ka pozemních staveb / silničních staveb– Plzeň, Stavbyvedoucí, mistr pozemních a mostních staveb, Stavbyvedoucí, mistr pozemních a mostních staveb, Stavbyvedoucí, mistr silničních staveb, Asistent/ka vedoucího projektu silničních staveb a Asistent/ka vedoucího projektu pozemních staveb.. Více informací zde.