Euroform CZ, s.r.o.

Česká firma Euroform CZ, s.r.o. specializující se na výrobu cihlářských forem hledá technika – konstruktéra do nově otevřeného provozu v Dasným u Českých Budějovic Více informací zde.

 

Město Kaplice

Město Kaplice hledá zájemce na obsazení pozice referenta odboru stavební úřad. Více informací zde.

 

Česká pošta, s.p.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá zaměstnance na pozici Referent majetku. Více informací zde.

 

Robert Bosch, s.r.o.

Společnost Robert Bosch, spol. s r.o., nabízí studentskou praxi v technických odděleních – stavební zaměření. Více informací zde.

 

HAUSER spol. s r.o.

Společnost HAUSER spol. s r.o. nabízí volná pracovní místa na pozice Projektant v AutoCADu a Projektový technik. Více informací zde.

 

DM

Centrální správa dm drogerie v ČB nabízí možnost realizace praxe v oborech marketing&nákup, IT oddělení, zákaznický servis, recepce centrály, resort lidských zdrojů atd. Více informací zde.

 

HOCHTIEF CZ a.s.

Stavební společnost HOCHTIEF CZ nabízí studentům brigády, praxe i dlouhodobé uplatnění. Podílet se můžete i na projektech přímo v jižních Čechách! Pošlete svůj životopis zde.

 

BERGER BOHEMIA a. s.

Společnost BERGER BOHEMIA a. s. Nabízí volná pracovní místa na pozice Přípravář/ka, rozpočtář/ka silničních a železničních staveb, Přípravář/ka, rozpočtář/ka pozemních a mostních staveb, Brigáda při studiu – Kalkulant/ka pozemních staveb / silničních staveb– Plzeň, Stavbyvedoucí, mistr pozemních a mostních staveb, Stavbyvedoucí, mistr pozemních a mostních staveb, Stavbyvedoucí, mistr silničních staveb, Asistent/ka vedoucího projektu silničních staveb a Asistent/ka vedoucího projektu pozemních staveb.. Více informací zde.