Dny otevřených dveří

Chceš si zkusit jaké to bude na vejšce? Zažít si na chvíli život vysokoškoláka? Nebo chceš rodičům ukázat, že má cenu studovat obory s uplatněním tady na jihu Čech? Pak doraz na den otevřených dveří v pondělí 24. února do areálu Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích na Okružní 517/10.

Během dne jsou připraveny tři přednáškové bloky, ve kterých se dozvíš všechny podstatné informace, které se ti budou hodit v případě, že se rozhodneš jít studovat na VŠTE. Dozvíš se, kdy a jakým způsobem je možné podat přihlášku, informace o všech našich oborech a předmětech, které se na škole vyučují a samozřejmě ještě mnoho dalšího. Představíme ti také obě studentské organizace, které na naší škole působí a do kterých se můžeš přihlásit – Studentskou unii a ESN VŠTE Budweis. Nevynecháme ani naše sportovní družstva, do kterých se můžeš také zapojit.

Po každé přednášce bude následovat komentovaná prohlídka areálu školy během níž si ukážeme nejdůležitější místa na škole.

K vidění bude i ukázka tisku na 3D tiskárně, nebo simulátor dronů. Budete mít možnost pobavit se o možnostech zahraničních výjezdů.

Jednotlivé přednáškové bloky budou probíhat: od 9:00, od 11:00 a od 13:00 a to v místnosti B1.

Těšíme se na Tebe.

 VŠTE na mapě: