Chceš si zkusit jaké to bude na vejšce? Zažít si na chvíli život vysokoškoláka? Nebo chceš rodičům ukázat, že má cenu studovat obory s uplatněním tady na jihu Čech? Pak doraz na den otevřených dveří v pondělí 25. listopadu do areálu Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích na Okružní 517/10.

Během dne jsou připraveny tři přednáškové bloky, ve kterých se dozvíš všechny podstatné informace, které se ti budou hodit v případě, že se rozhodneš jít studovat na VŠTE. Dozvíš se, kdy a jakým způsobem je možné podat přihlášku, informace o všech našich oborech a předmětech, které se na škole vyučují a samozřejmě ještě mnoho dalšího. Představíme ti také obě studentské organizace, které na naší škole působí a do kterých se můžeš přihlásit. Studentskou unii a ESN VŠTE Budweis.

Po každé přednášce bude následovat komentovaná prohlídka areálu školy. Během ní si projdeme nejdůležitější místa ve škole, jako je studijní oddělení, počítačové učebny, nebo menza. Její součástí bude také prohlídka laboratoří, do které se zapojí vyučující z kateder, které jednotlivé přístroje využívají. A k vidění bude i nějaký ten experiment 😉

K vidění bude i ukázka tisku na 3D tiskárně. Budete mít možnost pobavit se o možnostech zahraničních výjezdů a vyzkoušet si výuku ve virtuální realitě!

Jednotlivé přednáškové bloky budou probíhat: od 9:00, od 11:00 a od 13:00 a to v místnosti B1.

Těšíme se na Tebe.

Autobusové spojení:
Máj – Antonína Barcala – Areál VŠTE
Nádraží – Areál VŠTE
Areál VŠTE – Máj – Antonína Barcala
Areál VŠTE – Nádraží

 VŠTE na mapě: