Chceš si zkusit jaké to bude na vejšce? Zažít si na chvíli život vysokoškoláka? Nebo chceš rodičům ukázat, že má cenu studovat obory s uplatněním tady na jihu Čech? Pak doraz v pondělí 26. února do areálu Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích na Okružní 517/10.

Během dne jsou připraveny tři přednáškové bloky, ve kterých se dozvíš všechny podstatné informace, které se ti budou hodit v případě, že se rozhodneš jít studovat na VŠTE. Dozvíš se, kdy a jakým způsobem je možné podat přihlášku, informace o všech našich oborech a předmětech, které se na škole vyučují a samozřejmě ještě mnoho dalšího.

Po každé přednášce bude následovat komentovaná prohlídka areálu školy. Její součástí bude prohlídka laboratoří, do které se zapojí vyučující z kateder, které jednotlivé přístroje využívají. K vidění bude i bugina, kterou navrhli a zkonstruovali naši studenti, nebo ukázka tisku na 3D tiskárně.

Jednotlivé přednáškové bloky budou probíhat: od 9:00, od 11:00 a od 13:00. Místa přednášek budou upřesněna nejpozději týden předem.

Těšíme se na Tebe.

Přehled MHD ze stanice „Nádraží“

Přehled MHD ze stanice „Máj – Antonína Barcala“

 VŠTE na mapě: