Jazyky: CZ | EN | RU
Zázemí VŠTE

VŠTE disponuje rozsáhlým zázemím pro svojí činnost, které se nachází na adrese Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice. V rámci areálu jsou studentům k dispozici prostory pro výuku, studijní prostory, kanceláře spin-off firem, knihovna, menza, koleje a odborné laboratoře. Škola navíc otevřela Centrum technických studií v Táboře, kde je v tuto chvíli možné realizovat studijní obor Strojírenství se specializací Progresivní materiály v automobilovém průmyslu.

 

Hlavní budova a administrativní centrum

V hlavní budově D je vytvořeno administrativní centrum, kde může student vyřídit veškeré studijní záležitosti na jednom místě. V centru se tak nachází studijní oddělení, oddělení praxí a vnějších vztahů, celoživotní vzdělávání nebo informačně poradenské centrum.

Hlavní budova školy

V administrativním centru dostala ke svému působení prostor i Studentská unie VŠTE, která studentům radí, jak v administrativních tak studijních povinnostech.

informační centrum

Nedílnou součástí areálu je i rozsáhlá knihovna, kde si studenti mohou zapůjčit různé publikace, nebo surfovat na internetu.

studovna e

Kousek od knihovny se nachází hlavní přednášková aula pro cca 400 studentů, kde se konají největší přednášky, nebo jsou realizovány konference se zajímavými hosty.

Obrázek

Studenti mají také k dispozici počítačové učebny, aby mohli efektivně trávit čas mezi jednotlivými hodinami.

studovna