Jazyky: CZ | EN | RU
Volná pracovní místa

Kuchař

 Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Kuchař. Více zde.

 

Finanční účetní

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení místa na tyto pozice: Finanční účetní. Více zde.

 

Právník

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení místa na pozici: Právník/Právnička - zástup za mateřskou dovolenou. Více zde.

 

Referent podatelny a recepce – Ekonomické oddělení

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Referent podatelny a recepce – Ekonomické oddělení. Více zde.

 

Rozpočtář – metodický správce systému VŠTE

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Rozpočtář – metodický správce systému VŠTE. Více zde.