Jazyky: CZ | EN | RU
Volná pracovní místa

Referent oddělení zástupce ředitele pro pedagogickou činnost ÚPS

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení místa na tyto pozice: Referent oddělení zástupce ředitele pro pedagogickou činnost ÚPS. Více zde.

Referent/ka pro komercionalizaci a tvůrčí činnost

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení místa na tyto pozice: Referent/ka pro komercionalizaci a tvůrčí činnost. Více zde.

Finanční účetní

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení místa na tyto pozice: Finanční účetní. Více zde.

Kuchař/ka v menze vysoké školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Kuchař/ka v menze vysoké školyVíce zde.

Učitelka mateřské školy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice: Učitelka mateřské školyVíce zde.

Referent pro rozvojovou činnost Ústavu podnikové strategie

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE), se sídlem Okružní 10, České Budějovice, 370 01 vypisuje výběrové řízení k obsazení pozice Referent pro rozvojovou činnost Ústavu podnikové strategieVíce zde.