Jazyky: CZ | EN | RU
Nabídka pracovních míst

Střední škola logistická Dalovice

Příspěvková organizace Střední škola logistická Dalovice se sídlem Hlavní 114/29, 362 63 Dalovice u Karlových Varů vypisuje výběrové řízení na pozici Učitel odborných předmětů. Více informací zde.

 

UNIBLOCK TRADE s.r.o.

Společnost UNIBLOCK TRADE s.r.o. hledá do svého kolektivu kolegu na pozici Stavební technik. Více informací zde.

 

ELEC

Evropské centrum jazykových zkoušek a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o nabízí volné pracovní misto na pozici Koordinátor jazykových kvalifikací a mezinárodních programů / klientský pracovník. Více informací zde.

 

TranSoft a.s.

Společnost TranSoft a.s. hledá do svého kolektivu nové pracovníky na pozice Účetní, Asistent/ka a Fakturant/ka. Více informací zde.

 

EUROSILO s.r.o.

Firma EUROSILO s.r.o. přijme novou kolegyni na pozici fakturantky, případně fakturanta. Pozice je vhodná i pro absolventy bez zkušeností. Více informací zde.

 

Kočí a.s.

Společnost Kočí a.s. hledá do svého kolektivu nové pracovníky na pozici stavitel HSV, mistr HSV a mistr PSV. Více informací zde.

 

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Odbor finančního řízení Ministerstva práce a sociálních věcí hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na pozici Finanční manažer - ministerský rada. Více informací zde.

 

BOSCH

Společnost BOSCH nabízí možnost letní brigády pro studenty na pozici Montážní dělník/ce. Více informací zde.

 

KPMG

Společnost KPMG nabízí volné pracovní místo na pozici Asistent/ka finanční účetný - České Budějovice. Více informací zde.

 

DM

Společnost DM nabízí volné pracovní místo na pozici IT Technik/čka uživatelské podpory. Více informací zde.

 

BERGER BOHEMIA a. s.

Společnost BERGER BOHEMIA a. s. Nabízí volná pracovní místa na pozice Mistr pozemních staveb, Asistent(ka) stavbyvedoucího pozemních staveb, Rozpočtář(ka) pozemních staveb – Plzeň, Kalkulant (ka) pozemních staveb – Plzeň a Asistent(ka) stavbyvedoucího pozemních staveb – Praha. Více informací zde.

 

KPMG

Společnost KPMG nabízí volná pracovní místa v juniorních pozicích pro absolventy v oblasti Auditu, Risk Consultingu, Management Consultingu, Daní či Práva. Více informací zde.

 

Adecco

Společnost Adecco hledá pro svého klienta absolventa s technickým povědomím a zájmem o oblast LEAN. Více informací zde.

 

Svazek obcí regionu Písecko

Svazek obcí regionu Písecko vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice PROJEKTOVÝ/ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK.. Více informací zde.