Jazyky: CZ | EN | RU
Nabídka pracovních míst

Careerpartner

Společnost Careerpartner hledá pro svého klienta kandidáty, kteří chtějí nastartovat svou kariéru ve stabilní společnosti s přátelskou firemní kulturou a získat jedinečné know-how, na pozici Technický specialista – PLC programátor. Více informací zde.

 

KPMG

Společnost KPMG nabízí volné pracovní místo na pozici Asistent/ka finanční účetní. Více informací zde.

 

RWT PLUS ZT GmbH

Společnost RWT PLUS ZT GmbH hledá, pro nově otevíranou pobočku ve Znojmě, spolupracovníky do oddělení statiky na pozici na pozici KONSTRUKTÉR/KRESLIČ VÝKRESŮ TVARU A VÝZTUŽE. Více informací zde.

 

ATELIER 8000 spol. s r.o.

Architektonicko-projekční kancelář z Českých Budějovic nabízí volné pracovní místo na pozici "Stavební inženýr/projektant – Junior". Více informací zde.

 

Prysmian group

Prysmian Group, přední světový designér a výrobce kabelů, hledá absolventy, kteří chtějí pokračovat v obchodním managementu nebo technické kariéře prostřednictvím programu „Build the Future. Více informací zde.

 

NUVIA a.s.

Společnost NUVIA a.s., která působí v oblasti průmyslové automatizace, vývoje software, inženýrských projektů, jaderné energetiky, radiační ochrany a dalších oblastí, nabízí možnost spolupráce pro studenty a absolventy. Více informací zde.

 

Finanční účetní

Nabídka pracovního místa na pozici Finanční účetní ve Velešíně. Více informací zde.

 

MANN+HUMMEL

Společnost MANN+HUMMEL nabízí možnost brigády v administrativě pro studenty VŠ z Třebíče a okolí. Pracovní doba dle rozvrhu. Více informací zde.

 

Evektor, spol. s r.o.

Společnost Evektor, spol. s r.o. nabízí nabízí zaměstnání s adekvátním platovým ohodnocením. Možnost práce v zahraničí. Práce na projektech v automobilovém a spotřebním průmyslu. Více informací zde.

 

Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.

Společnost Yanfeng Automotive Interiors nabízí Trainee program vhodný pro absolventy VŠ. Více informací zde.

 

KPMG

Síť poradenských společností KPMG nabízí volná pracovní místa na pozicích "Stážista", "Daňový asistent na poloviční úvazek", "Junior konzultant v Technology týmu", "Junior konzultant v BIDA týmu" a "Junior IT konzultant". Více informací zde.

 

KOČÍ a.s.

Společnost KOČÍ a.s. nabízí volná pracovní místa na pozice "stavitel HSV" a "mistr HSV". Více informací zde.

 

Sweco Hydroprojekt a.s.

Sweco Hydroprojekt a.s. - divize České Budějovice přijme do kolektivu "Projektanta vodohospodářských staveb". Více informací zde.

 

Officity s.r.o.

Společnost Officity s.r.o. nabízí volná pracovní místa na pozice "Stavební technik – designér" a "Administrativní pracovník - obchodník". Více informací zde.

 

EUbuilding a.s.

Společnost EUbuilding a.s. nabízí volná pracovní místa pro absolventy na pozice - "Administrativní pracovník", "Stavbyvedoucí" a "Asistent stavbyvedoucího". Více informací zde.

 

Lira, a.s.

Společnost Lira, a.s. nabízí volnou pracovní pozici "Projektový vedoucí". Více informací zde.


 

A 3 PROJEKT, s.r.o.

Společnost A 3 PROJEKT, s.r.o. nabízí volná pracovní místa na pozice - "Projektant pozemních staveb", "Projektant TZB". Více informací zde.


 

f-plan, spol. s r. o.

Společnost f-plan, spol. s r. o. nabízí volné pracovní místo na pozici "Projektant pozemních staveb". Více informací zde.

 

BREMA, spol. s r.o.

Společnost BREMA, spol. s r.o. hledá nové kolegy na místo Referent zahraničního obchodu. Více informací zde.

 

Vožická a.s.

Společnost Vožická a.s. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici přípravář/technik staveb. Více informací zde.


 

Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Partner in Pet Food CZ s.r.o. hledá do týmu absolventa strojního, nebo stavebního směru se zájmem a automatizaci výroby. Více informací zde.

 

Lesostavby Třeboň a.s. - Rozpočtář

Společnost Lesostavby Třeboň a.s. hledá do svého týmu kolegu na pozici Rozpočtář. Více informací zde.

 

ITB Engineering & Production s.r.o.

Společnost ITB Engineering & Production s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Administrativní pracovník - brigáda, s možností prodloužení na HPP. Více informací zde.

 

Štrob & spol. s. r.o.

Společnost Štrob & spol. s. r.o. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici projektant TZB – VZT/CH. Více informací zde.