Zahraniční výjezdy studentů

Databáze zpráv

 

Michal Grivalský – stáž – Slovensko

Môžem len povedať, že to pre mňa to bola neuveriteľná skúsenosť, možnosť vidieť a vyskúšať si všetko naživo mi dalo niečo, čo Vás v škole nikdy nenaučia. Osobne to môžem všetkým len odporučiť a  dúfam, že o rok budem mať možnosť sa do firmy vrátiť a podieľať sa opäť na výstavbe niečoho nového..

Více informací a fotogalerie.

 

 

Alexandra Herasymjuk a Ondřej Skála – stáž – Island

Alexandra Herasymjuk a Ondřej Skála

Stáž v malém rodinném hostelu s restaurací pro nás pro oba byla již třetí zkušenost v rámci programu Erasmus+. Výměnné pobyty nám během studia na VŠTE doslova změnily život, a proto jsme se na Island velice těšili. Co se přípravy na výjezd týče, nemuseli jsme zařizovat vůbec nic, tedy kromě letenky a podepsání několika Erasmus+ dokumentů – nic složitého. Upřímně jsme předem nic neplánovali, ani jsme pořádně nevěděli, kam to vlastně jedeme, a o to příjemnější překvapení nás na místě čekalo.

Více informací a fotogalerie.

 

David Novák – stáž – Rohožník, Slovensko

David Novák

O možnosti výjezdu na pracovní stáž do zahraničí jsem se dozvěděl od spolužačky. Tato příležitost mě okamžitě zaujala a za nedlouho jsem si domluvil schůzku  koordinátorkou zahraničních vztahů na naší škole Alenou Tikalskou. Dalším krokem byl jen výběr země, ve které bych chtěl absolvovat pracovní stáž. Dostal jsem od firmy dobré pracovní reference. Svůj pobyt jsem si užil, byla to opravdu zajímavá zkušenost.

Více informací a fotogalerie.

 

Jan Balej – stáž – Žilina, Slovensko

Jan Balej

Jelikož jsem neměl žádné větší plány na léto, řekl jsem si, proč si nesplnit povinný předmět školní praxe v zahraničí. Využil jsem proto možnosti Erasmus+ a vycestoval na Slovensko, konkrétně do Žiliny na Žilinskou univerzitu. Sečteno a podtrženo. Neudělal jsem chybu, ať už jde o samotnou stáž nebo výběr destinace.

Více informací a fotogalerie.

 

 

 

Kam můžete vycestovat?

Výběr podle zemí (soubor XLSX, 181 kB)

Výběr pode oborů

 

Podmínky výjezdu a aktuální nabídky

Praktické stáže

Studijní pobyty

Přihláška

Důležité informace a kontakty

 

Kontakt:

Koordinátor zahraničních vztahů
Ing. Alena Tikalská
Kancelář D103P
email: tikalska@mail.vstecb.cz
telefon: 778 775 712

 

Facebook VŠTE - Výjezdy Erasmus+