Zahraniční výjezdy studentů

Kam můžete vycestovat?

Výběr podle zemí (soubor XLSX, 181 kB)

Výběr pode oborů

 

Zkušenosti našich studentů

Antonín Doskočil – stáž – Luqa, Malta

Celkově bych můj pracovní pobyt na maltě hodnotil známkou 2. Získal jsem díky němu mnoho zkušeností, pracovní referenci a zlepšil jsem své jazykové dovednosti. Mimo to jsem našel nové přátele, poznal novou kulturu a procestoval cizí zem. Dále jsem si mohl užívat každý víkend u moře. Pro ostatní studenty, kteří přemýšlí o výjezdu do cizích zemích bych Maltu nejspíše doporučil.

Více informací a fotogalerie.

 

 

Alexandra Herasymjuk – studium – Izmir, Turecko

Během mého studia na VŠTE jsem se hlavně díky působení ve studentském spolku ESN Budweis setkala s mnoha zahraničními studenty a vždy s nimi byla sranda. Když mi přišel na IS email o možnosti studia v Izmiru v Turecku, jako první se mi vybavili skvělé zážitky s tureckými kamarády z naší školy. Když mi došlo, že Turci mají moře, bylo mi jasné, kam se vydám.

Více informací a fotogalerie.

 

 

Ondřej Skála – stáž – Izmir, Turecko

Při myšlence magisterského studia na VŠTE mě snad jako první napadlo odjet už na začátku do zahraničí na stáž. Vzhledem k tomu, že na bakaláři jsem už na Erasmu byl, nebylo vůbec těžké si sehnat informace a vlastně jsem toho již spoustu znal. Stačilo jednoduše párkrát zajít na zahraniční oddělení a vybrat si.

Více informací a fotogalerie.

 

 

 

Podmínky výjezdu a aktuální nabídky

Praktické stáže

Studijní pobyty

Přihláška

Důležité informace a kontakty

 

Kontakt:

Koordinátor zahraničních vztahů
Ing. Alena Tikalská
Kancelář D103P
email: tikalska@mail.vstecb.cz
telefon: 778 775 712

 

Facebook VŠTE - Výjezdy Erasmus+