Strojírenství (bakalářský)

Cílem navrhovaného tříletého bakalářského studijního programu Strojírenství je výchova odborně zdatných, prakticky vybavených, profesně orientovaných odborníků v oblasti konstrukce strojů, technologie výroby a strojírenských technologií. Tento program je dlouhodobě poptáván studenty, firmami a podnikatelskými institucemi v jihočeském kraji.

Podniková ekonomika (bakalářský)

Bakalářský studijní program Podniková ekonomika je koncipován jako profesně orientovaný s cílem přípravy kvalifikovaných a specializovaných odborníků. Studium je jednooborové a je koncipováno tak, aby jeho úspěšní absolventi mohli pokračovat v magisterském studiu na ekonomicky zaměřených vysokých školách nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Podniková ekonomika (magisterský)

Studijní program Podniková ekonomika navazuje na profesně zaměřený tříletý bakalářský studijní program Ekonomika a management se studijním oborem Ekonomika podniku, který byl akreditován v roce 2006 a následně prošel dvojí reakreditací (v roce 2010 a 2016), a nově připravovaný bakalářský studijní program.

Pozemní stavby (bakalářský)

Studijní program Pozemní stavby je možné charakterizovat jako průřezové architektonicko-konstrukční bakalářské vzdělání v oblasti navrhování, výstavby a exploatace budov. Pozornost je věnována progresivním materiálům a technologiím, tedy oblastem, které jsou v současné praxi důležité.

Technologie a řízení dopravy (bakalářský)

Studijní program Technologie a řízení dopravy je profesně zaměřený bakalářský studijní program, připravující studenty především na pracovní pozice v dopravních, logistických, průmyslových podnicích a veřejné správě. Studenti si mohou vybrat specializaci na osobní či nákladní dopravu.

Logistika (magisterský)

Cílem navazujícího magisterského profesně zaměřeného studijního programu Logistika je vychovat absolventy, kteří dokážou řídit celý dodavatelský řetězec tj. zbožové, peněžní a informační toky, zabezpečovat, řídit a navrhovat logistické systémy, sklady, distribuční systémy, zpětné toky zboží, optimalizovat činnost technologií a systémů, a navrhovat jejich optimalizace.

Řízení lidských zdrojů (bakalářský)

Absolvent studijního programu Řízení lidských zdrojů disponuje potřebnými teoretickými znalostmi i praktickými dovednostmi v oblasti řízení lidských zdrojů a personální práce. Současně získá přehled o základních atributech podnikové architektury jako je organizační a řídící struktura podniku, řízení podnikových procesů, základní znalosti v oblasti řízení podnikových změn.

Stále nejste rozhodnuti? 10+1 důvodů proč studovat VŠTE!

Výpis novinek

ZOBRAZIT NOVINKY
Lis
19

Zahraniční spolupráce s ESN IUE, Izmir, Turecko – Zemětřesení a tsunami 30.10.2020

Zahraniční spolupráce s ESN IUE, Izmir, Turecko Zemětřesení a
Lis
11

VŠTE se podílí na výzkumu ekonomických dopadů koronakrize

VŠTE se podílí na výzkumu ekonomických dopadů koronakrize Dopady
Lis
03

Jakub Horák: Není se čeho bát… Pomocná vědecká síla je skvělá zkušenost!

Jakub Horák: Není se čeho bát… Pomocná vědecká síla
Říj
29

Martin Dědič a Aleš Kaňkovský: Návštěva Portugalska byla obohacující. Skvělá zkušenost!

Martin Dědič a Aleš Kaňkovský: Návštěva Portugalska byla obohacující.
Říj
23

Videoprůvodci usnadňují studentům VŠTE virtuální výuku

Videoprůvodci, kteří shrnují základní informace o studiu prvního ročníku,
Říj
20

Vláda schválila návrh na jmenování rektora

Vláda schválila návrh na jmenování rektora Vláda České republiky