Strojírenství (bakalářský)

Cílem navrhovaného tříletého bakalářského studijního programu Strojírenství je výchova odborně zdatných, prakticky vybavených, profesně orientovaných odborníků v oblasti konstrukce strojů, technologie výroby a strojírenských technologií. Tento program je dlouhodobě poptáván studenty, firmami a podnikatelskými institucemi v jihočeském kraji.

Podniková ekonomika (bakalářský)

Bakalářský studijní program Podniková ekonomika je koncipován jako profesně orientovaný s cílem přípravy kvalifikovaných a specializovaných odborníků. Studium je jednooborové a je koncipováno tak, aby jeho úspěšní absolventi mohli pokračovat v magisterském studiu na ekonomicky zaměřených vysokých školách nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Podniková ekonomika (magisterský)

Studijní program Podniková ekonomika navazuje na profesně zaměřený tříletý bakalářský studijní program Ekonomika a management se studijním oborem Ekonomika podniku, který byl akreditován v roce 2006 a následně prošel dvojí reakreditací (v roce 2010 a 2016), a nově připravovaný bakalářský studijní program.

Pozemní stavby (bakalářský)

Studijní program Pozemní stavby je možné charakterizovat jako průřezové architektonicko-konstrukční bakalářské vzdělání v oblasti navrhování, výstavby a exploatace budov. Pozornost je věnována progresivním materiálům a technologiím, tedy oblastem, které jsou v současné praxi důležité.

Technologie a řízení dopravy (bakalářský)

Studijní program Technologie a řízení dopravy je profesně zaměřený bakalářský studijní program, připravující studenty především na pracovní pozice v dopravních, logistických, průmyslových podnicích a veřejné správě. Studenti si mohou vybrat specializaci na osobní či nákladní dopravu.

Logistika (magisterský)

Cílem navazujícího magisterského profesně zaměřeného studijního programu Logistika je vychovat absolventy, kteří dokážou řídit celý dodavatelský řetězec tj. zbožové, peněžní a informační toky, zabezpečovat, řídit a navrhovat logistické systémy, sklady, distribuční systémy, zpětné toky zboží, optimalizovat činnost technologií a systémů, a navrhovat jejich optimalizace.

Stále nejste rozhodnuti? 10+1 důvodů proč studovat VŠTE!

Výpis novinek

ZOBRAZIT NOVINKY
Úno
26

Monika Lapáková: Už jako dítě jsem věděla, čeho chci dosáhnout. Plním si své sny.

Monika Lapáková o sobě říká, že je cílevědomá. Její
Úno
21

Akreditovali jsme další program. Nově nabízíme Řízení lidských zdrojů

Řízení lidských zdrojů se stalo novým bakalářským studijním programem
Úno
11

Hokejoví akademici Black Dogs podpoří Kapku naděje

O kapku lepší hokej nabídne 12. února utkání univerzitní
Bře
04

Reprezentační ples 2020

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích pořádá další
Úno
03

Naši studenti postavili vlastní trikoptéru

Měří jen 40 centimetrů, ale rozhodně ji nepřehlédnete. Trikoptéru
Úno
03

Rektor VŠTE obdržel ocenění od představitelů provincie Shandong

Pan rektor obdržel ke konci roku 2019 ocenění od
Led
10

Pozvánka na koncert studentského souboru lidových nástrojů SUIBE

Při příležitosti návštěvy pedagogů a studentů partnerské Shanghai University