Ekonomika podniku (bakalářský)

Studium oboru Ekonomika podniku je nabízeno v prezenční i kombinované formě a studentům nabízí několik specializací, ze kterých si student může vybrat, jedná se o finance podniku, účetnictví, obchod, řízení lidských zdrojů, cestovní ruch a marketing.

Technologie a řízení dopravy (bakalářský)

Studijní obor Technologie a řízení dopravy je profesně zaměřený bakalářský studijní program, připravující studenty především na pracovní pozice v dopravních, logistických, průmyslových podnicích a veřejné správě. Studenti si mohou vybrat specializaci na osobní či nákladní dopravu.

Strojírenství (bakalářský)

Cílem tříletého bakalářského studijního programu Strojírenství, oboru Strojírenství je výchova odborně zdatných, prakticky vybavených, profesně orientovaných odborníků v oblasti konstrukce strojů a technologie výroby. Studenti si mohou vybrat specializaci konstrukční a procesní inženýrství nebo strojírenské technologie.

Konstrukce staveb (bakalářský)

Studijní obor Konstrukce staveb je koncipován jako profesně orientovaný obor připravující studenty zejména pro podnikovou praxi. Studenti si mohou vybrat specializaci rekonstrukce staveb, izolace staveb či stavební management.

Konstrukce staveb (magisterský)

V tomto oboru se ve vzájemných vazbách snoubí technické a technologické disciplíny, které potvrzují orientaci VŠTE na technické programy a obory, které nejsou zajišťovány v odpovídající obsahové skladbě na ostatních jihočeských fakultách, resp. na jiných vysokých školách.

Logistické technologie (magisterský)

Logistika představuje významnou oblast podnikání, přičemž její nároky a její dopady na efektivitu společnosti a tím i na životní úroveň občanů, jsou enormní. Význam logistiky není pouze ve výrobní sféře, ale dotýká se prakticky všech podniků a organizací.

Pozemní stavby (bakalářský)

Studijní obor Pozemní stavby je možné charakterizovat jako průřezové architektonicko-konstrukční bakalářské vzdělání v oblasti navrhování, výstavby a exploatace budov. Pozornost je věnována progresivním materiálům a technologiím, tedy oblastem, které jsou v současné praxi důležité.

Stále nejste rozhodnuti? 10+1 důvodů proč studovat VŠTE!

Výpis novinek

ZOBRAZIT NOVINKY
Zář
04

Proběhl další ročník seznamovacího kurzu pro studenty prvního ročníku VŠTE.

Seznamovací kurz pro studenty prvních ročníků se koná od
Srp
16

Na VŠTE začíná poslední kolo přijímaček. Šanci mají i ti, co maturují v září.

Středoškoláci, maturující v září, mají stále možnost pokračovat ve studiu
Čvn
19

Navštívil nás kazašský velvyslanec

Vysokou školu technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích dnes navštívil
Čvn
12

VŠTE otevře Podnikovou ekonomiku v inženýrském programu

Třetím magisterským studijním programem, zakončeným titulem Ing., se na
Čvn
07

Rektor se zúčastnil jednání Řídícího výboru Jihočeského paktu zaměstnanosti

Krajský úřad Jihočeského kraje připravil na začátek června dvoudenní